Інформацію перевіряю - себе від фейків захищаю!


З 24 по 31 жовтня 2024 року в усьому світі відзначають Всесвітній тиждень медіа та інформаційної грамотності, започаткований ЮНЕСКО у 2011 році. Ми використовуємо різні види медіа: книги, журнали, музику, телебачення, радіо, інтернет, смартфони, ігри, комікси. У сучасному світі люди іноді усвідомлюють, що піддаються впливу, тому дуже важливо вміти взаємодіяти з медіа. Питання медіаграмотності в Україні набуває все більшої актуальності. 

Брацлавська публічна бібліотека провела ряд бесід-дискусій, під час яких відвідувачі поглибили свої знання у інформаційній сфері, також були проведені офлайн консультації Дія.Цифрова освіта.
Бути медіаграмотним означає бути спроможним знайти те, що ми шукаємо, вибрати те, що нам потрібно, визначити, наскільки надійною є ця інформація, вміючи розпізнавати різні видів фейків та пропаганди. 







У читальних залах бібліотеки діяли XR-виставка «Справжні причини війни, або як працює російська пропаганда», книжкова виставка «Всесвітній тиждень інформаційної та медіаграмотності» 





Медіаграмотність - наш фільтр споживання інформації.



Немає коментарів:
Дописати коментар